• נורית ליבנה

סדנת קלפי טוטם החיות

דרך החיות לעולמנו הפנימי. סדנת קלפי טוטם החיות מסדנה לסדנה אני מבינה את הקסם שמתקיים כאן. הן מגיעות ללא ציפיות, פתוחות לקבל, יוצאות נפעמות, מרוגשות מבינות את כוח האינטואיציה וכמה זה מדויק כשמקשיבים ללב. הכי מרגש בעולם. בסדנה פרונטלית ועצמתית נגלה את חיות הטוטם שלך, את הידע, כלים ומסרים שכל אחת מביאה עבורך, להתנהלות וצמיחה אישית בתקופת החיים הנוכחית. שלב שלב נחשף כפזל, עולם מרתק עליך ועל חבורה נפלאה של 9 חיות טוטם שמלוות אותך. כמו תעודת זהות מרכיבות עבורך מפת חיים מפתיעה ומרגשת.

לא במקרה הן מגיעות כעת לעורר בך שאלות לשקף דפוסים לא מודעים להאיר נקודות מבט להעביר לך מסרים וידע, שיכוון אותך להמשך הדרך, בדרך קצת שונה מהמוכר בסדנאות. הן מביאות עמן ידע אינטואיטיבי חכם, מדויק ומעמיק. לים לחוות את עצמנו, את דרכי חיינו, ואת הכוחות שלנו, בצורה ברורה וישירה. מהסדנה הזו תצאי עם צרור מפתחות חדשים. הבנה עצמית:

זווית ראיה חדשה על עצמך. רגשות, מחשבות ופעולות ואיך הן באות לידו ביטוי ביום יום.

מה מקדם אותך: חיבור לפעולה באמצעות התכונות והיכולות המיוחדות שלך

מה מעכב אותך: הבנה ממה ניתן להימנע ואיך להתגבר. תקבלי כלים פרקטים כמנוע להתפתחות אישית והבנת נקודות מפתח באתגרי החיים.

באיזו תדירות את עוצרת להתבונן ביומיום שלך?

סדנת דרך החיות אל עולמנו הפנימי מאפשרת לך עצירה, התבוננות, הבנה של התמונה השלמה. בואי לשמוע סיפור חדש על עצמך מזווית שטרם הכרת.

כל משתתפת מקבלת בסיום הסדנה מפה אישית מפורטת. **ניתן להזמין גם סדנאות פרטיות

**טוטם הוא סימן או ערך המייצג צמח או בעל חי בדרך כלל הנושא תכונות מסוימות.  טוטם החיות היא דרך התבוננות עתיקה לחיבור לחיים. החיה נושאת עמה הבנה ומודעות כסימבול לנו לחוזקות, תפקידים התנהגות בטבע כמסרים לחיים למטרת התפתחות רוחנית, ריפוי, הגשמה, דיוק. הטבע מושיט אלינו ומציע לנו דרך נוספת לצמוח.


למידע, והתייעצות, טיפולים וסדנאות אשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה.

למידע והתייעצות לטפולים וסדנאות אשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה

 

Design and Ux by Curly Black on YELLOW KISS wix platform

מנחה  ומלווה נשים להגשמה באמצעות כלים תודעתיים ואנרגטיים. יוצרת ומנחה סדנאות להעצמה וצמיחה.

  • Facebook
  • Instagram
  • Pinterest